0312 911 48 89 info@novaisitme.com
En İyi İşitme Cihazı Pili Hangisi?

Phonak İşitme Cihazı Modelleri

Phonak hangi ülkenin malı? İsviçreli bir marka olan Phonak, Türkiye’de kullanılan işitme cihazı seçeneklerinden biridir. Geniş kapsamlı üretim yapmakta olup ürünleri arasında şu gibi seçenekler yer almaktadır;

▪️Phonak Naida Paradise

▪️Phonak Virto M Titanum

▪️Phonak Audeo Paradise

▪️Phonak Virto Marvel

▪️Phonak Bolera Marvel

▪️Phonak Sky

Phonak Naida Paradise

Phonak Naida Paradise, firmanın ürünleri arasında yapabileceğiniz tercihler arasındadır. İleri düzey, güçlü ses gibi özellikleriyle pratik bir kullanım sağlar. Bunun yanı sıra televizyona ve diğer cihazlara bağlanma özelliğine sahiptir.

Phonak İşitme Cihazı Modelleri
Phonak İşitme Cihazı Modelleri

Konuşma güçlendirici ve dinamik gürültü önleyici özelliklerine sahip olan bu model, böylece en iyi çözümlere ulaşmanızı sağlar. Hareket sensörlü işitme sayesinde çevreye daha hızlı adapte olmanıza yardımcı olur.

Hem Android hem de iOS cihazlara kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. İki aktif cihaz arasına, pratik şekilde geçiş yapabilirsiniz. Destekleyici akıllı uygulamaları, renk tercihleri sayesinde hayatınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Ürün,

▪️Naida P-PR,

▪️Naida P-UP modellerine sahiptir.

Bunlardan her ikisi de farklı özelliklere sahiptir. Farklı işitme cihazlarında farklı kullanma alanları olmaktadır.

Phonak Audeo Paradise

Phonak Audeo Paradise, işitme sorunlarında kullanılabilecek modeller arasındadır. Size net ve doğal sesler sunduğu için konuşma ve anlama tecrübesini en üst seviyeye çıkartır. Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma opsiyonu ile çevre ile daha kolay etkileşime girmenize yardımcı olur.

Farklı renk tercihlerine sahip olan ürün küçük ve şık bir yapıya sahiptir. Bu sayede estetik kaygıları da bulunmaz. Kulağınızda ağırlık yapmadan taşınabilecek bir üründür. Akıllı telefonlara, televizyona bağlanabildiği için pratik çözümleri vardır.

Genel anlamda Audeo çerçevesinde,

▪️Audeo P-R,

▪️Audeo P-RT,

▪️Audeo P-312,

▪️Auodeo P-13T modelleri vardır.

Kanal içi kullanılan bu ürünlerin özellikleri farklılık arz eder.

Phonak Bolero Marvel

Phonak Bolero Marvel, tercih edebileceğiniz işitme cihazları arasındadır. Gelişmiş özellikler kompakt bir yapıyla birleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Hafif ve ileri derece işitme kayıplarına sunulan bu modeller maksimum güvenilirlik ve sağlamlık sahibidir. Zengin ve temiz bir ses deneyimi sunar.

Eğer gürültülü ortamlarda bile sesleri en iyi şekilde dinlemek, konuşmaların keyfine varmak istiyorsanız size en iyi çözümleri sunmaktadır. Akıllı telefon ve televizyon gibi cihazlara bağlanabilmektedir. Hem Android, hem de iOS işletim sistemlerinde, pratik bir şekilde yararlanılabilir.

Kolay şarj edilebilir özellikte olan ürün  gün boyu kullanıma müsaittir.  Phonak Naida p90-up ve diğer Bolero Marvel işitme cihazları uygulama olarak kişinin işitme kaybı ve uygulayan Odyologlara göre değişiklik göstermektedir.

Phonak Sky

Phonak Sky Marvel, her yaştan çocuğa destek olmak için özel bir tasarıma sahiptir. Renkli yapılarıyla estetik bir görünüm taşır. Küçük ve hafif yapısı, onların kulağında ağırlığa neden olmaz. Farklı renk modelleri arasından arzu ettiğiniz seçilebilir.

Phonak İşitme Cihazı Modelleri
Phonak İşitme Cihazı Modelleri

Sky Marvel çerçevesinde tercih edilebilecek farklı alt modeller vardır. Ana hatları ile bunlar aşağıda olduğu gibidir;

▪️Sky M-M

▪️Sky M-PR

▪️Sky M-SP

Bu seçeneklerin hepsi özellik olarak farklılaşır. Dolayısıyla kesin karar vermeden önce ayrıntılı bir inceleme yapmak şarttır. Böylece çocuklarınıza en iyi çözümler sunulabilir. Tekrar şarj edilebilir bu ürünler, hızlı şekilde şarj olur. Bu sayede gün boyu kullanım imkanı tanır.

Akıllı telefonlara, Roger mikrofonlara bağlanabildiği için gelişmiş özelliklere sahiptir.  Net ve zengin seslere sahip olduğu için işitme deneyimini en iyi şekilde almalarını sağlar. Oyun bahçeleri, gürültülü sınıflar gibi ortamlarda pratik çözümler sunar.

Phonak işitme cihazı fiyat listesi ilgili bayilerden bilgi alınması gerekir. Bizim merkezimiz Unitron işitme cihazları ve Resound işitme cihazların bayisidir.

Phonak Hearing Aid: Virto M Titanium

Virto Titanum, Phonak hearing aid olarak yapılabilecek seçenekler arasındadır. İlk kullanım ardından üstün ses kalitesi sunmaktadır. Böylece yaşantınızı anında düzeltir. Her işitme ortamına otomatik adapte olduğu için hızlı çözümler sağlar. Manuel ayarlama ile uğraşmanıza gerek duymaz.

Dikkat çekmeyecek ancak şık bir tasarıma sahip olan Virto Titanium her ortamda kullanabileceğiniz bir üründür. Eğer kimsenin görmesini istemiyorsanız, pratik çözümleri vardır. Güçlü, hafif ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kulak içi kullanılan ürün orta dereceden ileri dereceye kadar çözüm önerileri sunmaktadır. Piş numarası 10 olup uzun süre kullanım imkanı sağar. Ses ve program değiştirmek için entegre kontrol düğmeleri mevcuttur.

Phonak Virto Marvel

Phonak Marvel, işitme cihazlarında yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Zarif tasarımı ve renk seçenekleriyle estetik bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra teknolojik olarak da gelişmiş olanaklara sahiptir.

Tüm sesleri net ve zengin bir şekilde almanıza yardımcı olan ürün, ilk kullanımdan itibaren farklılıkları görmenize yardımcı olur. Akıllı telefon, televizyon ve diğer tüm ürünlere anında bağlantı kurma özelliğine sahiptir.

Phonak işitme cihazı yorumları genel olarak olumlu olduğu için Virto Marvel de bu şekildedir. Zira ilk kullanımdan sonra performansını anında fark etmenizi sağlar. Kulak içi kullanım olan ürün kendi içinde Virto M-10 NW 0, Virto M-312 NW 0, Virto M-312 seçeneklerine sahiptir.

Phonak işitme cihazı fiyatları her bir modelde farklılık gösterir. Fiyat bilgileri ilgili bayilerden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın