0312 911 48 89 info@novaisitme.com

Unitron İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Unicorn işitme cihazı, bu sistemleri arayan kişilerin yapabileceği tercihler arasındadır. Bunları alabilmek için öncelikle muayene olmanız ve gerekli raporların hepsini almanız gerekir. Ardından işitme merkezlerine giderek size en uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Tercihler, doktorların önerileri çerçevesinde gerçekleştirilir.

Eğer size uygunsa Unitron’un modelleri yapabileceğiniz tercihler arasındadır. Marka temel olarak,

 1. Kanal içi alıcı cihazlar,
 2. Kulak arkası cihazlar,
 3. Kulak içi cihazlar,
 4. Uygulama,
 5. Aksesuarlar sunmaktadır.

Müşterilerin gereksinimlerine göre bunlar arasından çözümler sunulmaktadır. Unitron seçeneklerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmak istiyorsanız şubemize gelerek ayrıntılı bilgi alabilir, size en uygun çözümleri inceleyebilirsiniz.

Unitron İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Unitron işitme cihazı seçeneklerinden birincisi kanal içi cihazlardır. Bunlar temel olarak,

 1. Moxi Now,
 2. Moxi Dura,
 3. Shine Rev + RIC,
 4. Moxi B-312,
 5. Moxi Move R,
 6. Moxi Jump R T,
 7. Moxi B-R,
 8. Moxi Fit şeklindedir.

Unitron işitme cihazı, eğer şarj edilebilir seçenekler arıyorsanız Moxi B-R, Moxi Move R, Moxi Jump R T yapabileceğiniz çözümler arasındadır. Bunların dışındaki ürünler pilli olup sahip olduğu bataryalar farklılık gösterir. Buna özellikler de dahildir.

Ancak genel anlamda kanal içi alıcılar, sesleri net ve temiz bir şekilde almanıza yardımcı olur. Kısa süre içerisinde kalitesini görebilir, sevdikleriniz rahatça duyabilirsiniz.  Unitron işitme cihazı yorumları oldukça pozitif olup ayrıntılı bilgi için şubemize gelebilirsiniz.

Unitron Kulak Arkası BTE ve RIC İşitme Cihazları

Unitron kulak arkası BTE işitme cihazları liste ve özellikleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için merkezimizle iletişime geçiniz.

 

Unitron kulak arkası RİC (reciever in the channel) cihazlar, kulak arkası olup ince bir slim kablo vasıtasıyla sesi hoparlöre iletir. Hoparlör kulaklığın içerisinde yer alıyor. Estetik açıdan çok uygun olup ter ve nem dayanıklılığı BTE cihazlara göre daha düşüktür. Aşağıda Unitron Moxifit Serilerin özelliklerini gösteren liste gösterir.

 

Kulak arkası BTE, RIC cihazlar olarak basic kategorilerde Unitron Shine serisi yer almaktadır. Ses softluğu, oklüzyon yöneticisi vb gibi özellikleri diğer

İşitme cihazların boyutu ve kişilerde nasıl durduğunu gösteren örnek fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

 

 

Unitron tarafından sunulan seçeneklerden bir diğeri de kulak arkası çözümlerdir. Herkesin kulağına uygun üretildiği için pratik çözümler sunar. Etkileyici estetiği sayesinde pratik çözümler almanıza yardımcı olur. Sezgisel kontrolleri sayesinde, konuşmayı daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

Bu kapsamda size iki çözüm sağlanır. Stride M 312 pil kullanmakta olup uzun süreli çözümler sağlar. Push-button sayesinde pratik çözümler sağlar. Telecoil ile sesleri almanıza daha iyi yardımcı olur. Bluetooth bağlantısı da rahatça kurulabilir.

İkinci çözüm ise Stride P R’dir. Bu modeller lityum-iyon pil kullanmakta olup yeniden şarj edilebilir özelliktedir.  Burada da Push-Button ve Bluetooth özelliği yer almaktadır. Hepsini inceledikten sonra size en uygun Unitron işitme cihazı seçilebilir.

Şubemizi ziyaret ederseniz bunun hakkında tüm ayrıntıları öğrenebilir, size en uygun olana karar verebilirsiniz.

Unitron Kulak İçi İşitme Cihazları

Unitron kulak içi işitme cihazların liste ve özelliklerini aşağıdaki listede görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için merkezimizle iletişime geçiniz.

 

 

Unitron, aynı zamanda kulak içi işitme seçenekleri de sunar. Bunlar her bireye özel olarak üretildiği için uyum sorunları bulunmaz. Pratik yapısıyla her yerde kullanılabilir. Hafif ve küçük tasarımları, kulağınızda ağırlığa neden olmaz.

Kulak içi kapsamında ilk ürün Insera W 312’dir. 312 pil kullanmakta olup uzun süre kullanım imkanı sağlar. Push Buton özelliği sayesinde, pratik çözümler sunar. Bluetooth teknolojisi sayesinde farklı cihazlara bağlanması oldukça kolaydır.

İkinci olarak Insera 10A Omni de kullanılabilir. 10A pil kullanmakta olup uzun ömürlü yapısıyla bilinmektedir. Telecoil özelliği sayesinde sesleri daha iyi, net ve temiz almanız yardımcı olur. Böylece konuşmalara daha verimli katılabilirsiniz.

Son olarak Insera 312 Omni de yapılabilecek bir Unitron işitme cihazı seçenekleri arasındadır. 312-pil kullanan ürün, uzun süre pil değiştirme gereksinimi olmadan kullanılabilir. Telecoil ve push-button özellikleri sayesinde pratik çözümleri vardır.

Eğer tüm bu modeller hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bilgi almak istiyorsanız, şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Remote Plus Uygulaması

Unitron, işitme cihazlarına ek olarak uygulamaya da sahiptir. Bu hem Android hem de iOS işletim sistemleri için vardır. Dolayısıyla geniş bir kullanım imkanı sağlar. Eğer işitme cihazınızı daha kolay kontrol etmek, yönetmek istiyorsanız size aradığınız imkanları sunar. Farklı seçenekleri ve kontrolleri sayesinde, aradığınız çözümlere sahiptir.

Uygulama gelişmiş özellikleri sayesine hayatınızı daha kolay hale getirir. Böylece kullanıcılar, önceden haberdar oldukları ve sizin bilmediğiniz durumlara karşı kolay, hızlı şekilde hazırlanabilir. Bu sayede her ortama daha hızlı adapte olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra uzmanlığın gerektirdiği değişikliklerde, uzaktan pratik şekilde ayarlama yapabilirsiniz. Profesyonel ince ayarlarla konuşmaları daha iyi anlayabilirsiniz. Evde, iş yerinde ve dış ortamlarda daha hızlı, pratik çözümler bulmanıza yardımcı olur.

Eğer şubemize gelirseniz, sizin için en uygun işitme modeline karar verebilirsiniz. Unitron işitme cihazı fiyatları değişmekte olup şubemize gelerek en iyi çözümleri alabilirsiniz. Ardından aplikasyonun da yardımıyla profesyonel kullanım sağlayabilirsiniz.

Unitron İşitme Cihazı Aksesuarları Nelerdir?

Unitron kişilere sadece uygulama ve işitme cihazları sunmaz. Bunların yanı sıra farklı aksesuarlar da sunar. Eğer işitme tecrübenizi maksimuma çıkarmak istiyorsanız, doğru tercihleri yaparak en iyi tecrübeleri yaşayabilirsiniz. Şubemize gelerek bu konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, sizin ve cihaz için en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

Tüm aksesuarların kullanım amacı farklı olsa da hepsi pratik çözümler sunar. Dolayısıyla kullanım kolaylığını ön planda tutarken, tüm problemleri çözmeni üzerine odaklanır. Marka tarafından sunulan çözümler aşağıda olduğu gibidir;

 1. PartnerMic
 2. Remote Control
 3. TV Connector
 4. Moxi Şarj Cihazı
 5. Moxi Şarj Cihazı Güç Paketi
 6. Stride P R İçin Şarj Cihazı
 7. Remote Control 2
 8. IIC Remote
 9. uDirect 3
 10. uTV 3
 11. Remote Plus Uygulaması

Bunların hepsi farklı alanlarda kullanılır. Eğer gürültülü ortamlarda bire bir sohbetleri daha verimli yapmak istiyorsanız, PartnerMic en iyi çözümleri sunar. Remote Control ise kullanıcı gizliliğini koruyarak ses seviyesini ayarlar. Böylece size istediğiniz çözümleri sunar.

Unitron işitme cihazı yorumları oldukça olumludur. Güvenli bir şekilde kullanılabilecek ürünler herkes için uygundur. Eğer şubemize gelirseniz Unitron’un tüm çözümlerini inceleyebilir; bunların içinden size en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın