0312 911 48 89 info@novaisitme.com

ReSound İşitme Cihazı (Fiyatları ve Özellikleri)

ReSound işitme cihazları dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun olarak kullanılmaktadır. ReSound işitme cihazı ne malı diye bakılacak olduğunda, Stanford Üniversitesi’nden Dr. Rodney Perkins tarafından 1943 senesinde, Danimarka’da kurulduğu görülmektedir.

Günümüze kadar birçok ödül almış olup, bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. Big Innovation Award 2020
 2. Fast Company Award 2020
 3. Edison Award 2020
 4. Gold Stevie Awards 2020
 5. Best in Biz Award

Tercih edilebilecek dört modeli olup bunlar ReSound One, ReSound Linx Quattro, ReSound Enzo Q, ReSound Key şeklindedir. Hepsi farklı özelliklerde olup, fiyatları da farklılaşmaktadır. İşitme cihazı merkezlerinden güncel fiyatlarını öğrenmeniz mümkündür. Aşağıda Resound işitme cihazı listesini görebilirsiniz.

Fiyat bilgilerini almanız için merkezimizde cihaz adaptasyonu sonrasında alabilirsiniz.

 

ReSound Enya

İleri işitme teknolojisine sahip olan Enya, ReSound işitme cihazları fiyatları arasında uygun fiyatlara sahiptir. Dâhili Tinnitus Sound Generator ile donatıldığı için çınlama hissini rahatlamanıza yardımcı olur. DFS Ultra II ile ıslık seslerini rahatlamanızı sağlar.

Kulaktan kulağa iletişim imkânı vermekte olup, kablosuz aksesuarlara sahiptir. Böylece daha pratik ve kolay bir kullanım yapılabilir. ReSound Unite mini mikrofon, kontrol ve relief uygulamaları, Comfort Phone, SmartStart, esnek programlar, Expansion, otomatik DFS, gürültü baskılayıcı, veri kaydı gibi birçok özelliği vardır.

 

ReSound Magna

Ses yükseltirken yankıyı ortadan kaldıran ReSound Magna, daha yüksek ses kalitesi sağlar. Konuşmayı anlama özelliği sayesinde size daha avantajlı bir yapı sunar.

Yüksek tonları daha fazla işitmenize olanak tanımakta olup dayanıklı, ergonomik ve ilgi çekici bir yapısı vardır. DFS Ultra, Dual Stabilizer II, Band Sayısı, Expansion, Sound Shaper gibi teknik özellikleri vardır.

Telecoil, veri kaydı, Direct Audio Input, gürültü baskılayıcı, Fixed Directionality, SoftSwitching, Adaptive Directionality dâhil birçok özelliğe sahiptir. Kolay bir kullanımına sahip olan ReSound işitme cihazları fiyatları bakımından da uygun yapıdadır. İşitme cihazı merkezlerinden temin etmeniz mümkündür.

ReSound One

ReSound One,  gerçek anlamda kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. Doğal sesi almanızı sağlamakta olup, ReSound işitme cihazları fiyatları bakımından Premium seçenektir. Sahip olduğu özellikler şöyledir;

 1. Şarj edilebilir opsiyon
 2. ReSound Smart 3D Aplikasyonu
 3. Ultra Focus
 4. M&RIE
 5. ReSound Assist Live
 6. Mükemmel bir tasarım
 7. Tüm erişim yönlülüğü
 8. Bağlanabilir yapı
 9. Rüzgârda net konuşabilme

İşitme merkezlerinde bulabileceğiniz bir cihaz olan ReSound One, yaşamanızı daha kaliteli yapmaktadır.

 

ReSound Linx 3D

Gürültülü ortamlarda farkındalığınızı arttıracak olan ReSound Linx 3D, karşı tarafın konuşmasını kısa sürede tanımanıza yardım edecektir. Gürültülü ortamlarda yapılan konuşmaları yüzde 50 oranına dek daha iyi almanıza yardım etmektedir.

Bunun haricinde çevrenizde bulunan sesleri yüzde 80 oranına kadar daha iyi dinleme fırsatı sunar. Doğru konuşma ses tanıma ise yüzde 40 oranına kadar iyidir. Olağanüstü bir konuşma anlayışı sunmakta olup, net ve canlı sesler almanızı sağlar. ReSound Assist mevcut olup, şarj edilebilir yapısı vardır.

 

ReSound Linx2

Yeni nesil işitme Sistemleri arasında olan ReSound Linx, ReSound işitme cihazları fiyatları arasında uygun seçeneklere sahiptir. Konumsal algı teknolojisine sahip olup, sesleri daha iyi almanıza yardım eder. Çift taraflı yönlülük sahibi olduğu için, ses seviyesi yükselse dahi kendi sesinizi almanızı sağlar.

Rüzgârlı bir ortamda bile problemsiz kullanabileceğiniz cihaz, arabada bile kullanılabilir yapıdadır. Bağlantı ve aksesuar seçenekleri mevcut olup kişiselleştirme izni verir. Böylece bas, tiz ve ses şiddeti istediğiniz gibi ayarlama fırsatı sunar.

İnternete bağlanma fırsatı sunmakta olup cihazınızın nerede olduğunuzu bulmanıza yardım eder. ReSound Smart mevcut olup açısal odaklanma, gürültü baskılayıcı, mekânsal algı, kulaktan kulağa iletişim dâhil birçok işlevsel ve odyolojik özelliği vardır.

ReSound Linx Quattro

Sesi ince detaylara kadar almanızı mümkün hale getiren model, ReSound işitme cihazları fiyatları bakımından gelişmiş kategorisindedir. Sesi güvenli ve yüksek performanslı şekilde almanızı sağlamaktadır. Sahip olduğu özellikler şu şekildedir;

 1. ReSound Smart 3D Aplikasyonu
 2. Şarj Edilebilir Opsiyon
 3. Android ve IOS işitme cihazları dâhil tam ses aktarımı
 4. Olağanüstü ses deneyimi
 5. Kişisel bir yaklaşım
 6. Küçük tasarım
Resound Linx Quattro Özellikleri

 

Farklı renk seçenekleri olup siyah, gümüş, inci beyazı, bej, okyanus mavisi bunlardan bazılarıdır. İşitme cihazı merkezlerinden bulmanız mümkündür.

ReSound Enzo Q

Linx Quattro gibi gelişmiş ReSound işitme cihazları fiyatları içerisinde olan model, ileri derecede işitme kayıpları için güzel bir çözüm sunar. ReSound Smart 3D aplikasyonu mevcut olup bunun haricinde şu özelliklere sahiptir;

 1. Yüksek kaliteli ve konforlu bir ses
 2. Kaliteli bağlanabilirlik seçenekleri
 3. Doğrudan ses aktarımı
 4. Kişiselleştirilebilir bir yapı
 5. Uzaktan ve gerçek zamanı destek
 6. Cochlear implant

Gürültülü mekânlarda ön taraftan gelen konuşmaları yüzde 60 daha iyi tanımanızı sağlayan ReSound Enzo Q Sound Enhancer, konum etiketleme, işitme cihazını bulma gibi seçeneklere de sahiptir. Yeni ReSound Assist Live seçeneğini de bulundurur.

Şık ve güvenilir bir tasarımı olup Yüksek Güç HP BTE 88 ve Süper Güç SP BTE 98 seçeneklerine sahiptir.

ReSound Key

ReSound Key ReSound işitme cihazları fiyatları arasında essential kategorisindedir. Günlük hayat için harika bir seçenek olup kolay bir kullanıma sahiptir. Temel işitme özelliklerine sahip olup modern bir yapısı bulunmaktadır. Cihazın bazı özellikleri şu şekildedir;

 1. Şarj edilebilir opsiyon
 2. ReSound Smart 3D Aplikasyonu
 3. Sesi daha az çabayla net biçimde alma
 4. Mükemmel bir tasarım
 5. Güvenli iletişim
 6. 30 saate dek kolay şarj edilebilir
 7. Doğrudan ses aktarımı
 8. Kişiselleştirme seçenekleri

İşitme cihazı merkezinde mevcut olan cihaz, günlük hayattan daha fazla zevk almanıza yardım edecektir.

Bir cevap yazın