0312 911 48 89 info@novaisitme.com
Oticon İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Signia İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Signia işitme cihazı yorumları kişinin işitme kaybı, hikayesi, uygulayan uzmanın cihaz seçimi, fitting göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda ilgili cihazın serileri yazmaktadır.

 1. Active
 2. Styletto AX
 3. Styletto X
 4. Styletto Connect
 5. Silk X
 6. Pure
 7. Motion X
 8. Motion Nx
 9. Insio Charge & Go AX

Signia işitme cihazı kullananlar ya da kullanmak isteyenler Signia bayilerinden bilgi alabilirler.

Signia Katalog: Signia Active

Signia katalog içerisinde yapabileceğiniz tercihlerden birincisini Active oluşturur. Bluetooth özelliği mevcut olup böylece yüksek kalitede müzik ve telefon görüşmesi aktarımı yapmanızı sağlar. Aynı zamanda zor akustik durumlarda, işitme deneyiminizi arttırır.

Signia İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları
Signia İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Ürün uzun saatler boyunca kullanılmasının yanı sıra şarj edilebilir özelliktedir. Bu sebeple sorunsuz şekilde yararlanmanızı sağlar. AI Dijital Asistan sayesinde daha pratik çözümler sunar. Muhteşem tasarımının yanı sıra kişiye özel ses sayesinde üstün bir teknolojiye sahiptir.

Signia Active, her yerde kolayca şarj edilebilen bir yapıya sahiptir. Cep boyunda olan şarj aleti sayesinde, istediğiniz yerde ve zamanda şarj edebilirsiniz. Şarj tek seferde, 23 saat kullanım imkanı sağlar.

Bunun yan ısıra gürültüyü azaltarak, gelişmiş bir konuşma deneyimi sunar. Böylece seslere daha kolay odaklanmanıza yardımcı olur. Ses sensörleri otomatik durum algılama özelliğine sahip olduğu için her türlü akustik duruma, hızlıca adapte olmanızı sağlar. Signia fiyat listesi için iletişime geçerseniz, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Signia Katalog: Styletto AX

Signia Styletto AX, yapabileceğiniz işitme cihazı tercihlerinden bir tanesidir. Şarj edilebilir olup kısa sürede kullanıma tekrar girmektedir. Yüksek ses kalitesi ile en iyi çözümleri almanızı sağlar. Ödül sahibi özel tasarımı sayesinde güzel bir görünüme sahiptir. Küçük tasarımıyla fazla yer kaplamaz.

Hem Android hem de iPhone bağlantısı olduğu için size daha kolay ve pratik çözümler sunar. Şarj aleti taşınabilir yapıda olduğu için mekan fark etmeksizin aleti şarj etmenize yardımcı olur. Şarj işlemi tamamen kablosuz yapılır. Olağanüstü konuşma netliği sayesinde, daha verimli sonuçlara sahiptir.

Ürün, 4 güne kadar kullanma özgürlüğü tanır. Böylece daha az şarj ederek uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Böylece işlevselliği ve estetiği birleştirerek size sunar. Signia işitme cihazı kullanıcı yorumları Styletto AX için oldukça olumludur.

Bunların yanı sıra AI destekli kişsel ses ile günlük hayatta karşınıza çıkabilecek her sesi, iyileştirerek sizin tarafınıza iletir. Eğer uzaktan destek gereksinimi duyarsanız, Signia App sayesinde çözümlere ulaşabilirsiniz.

Signia Katalog: Signia Pure

Signia işitme cihazı seçeneklerinden bir tanesi de Pure’dir. Bu kapsamda farklı alt başlıklar mevcut olup ana hatları ile şu şekildedir;

 1. Pure Charge & Go AX
 2. Pure Charge & Go X
 3. Pure 312 X
 4. Pure 10 Nx
 5. Pure 13 Nx

Bunların hepsini incelemek istiyorsanız, şubemizi ziyaret etmeniz mümkündür. Signia Pure 312 3X fiyat hakkında böylece ayrıntılı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Tüm modellerde özellikler değişebilse de Pure işitme cihazları önem verdiğiniz kişileri duymanızı ve bağlantıda kalmanızı sağlar.

Bluetooth özelliği sayesinde müzik, TV ve telefon görüşmelerini doğrudan size aktarır. Şarjları uzun süre dayandığı için rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Signia Katalog: Signia Silk X

Signia işitme cihazı seçeneklerinden bir diğeri de Silk X’tir. Küçük boyutuyla her yerde kullanabileceğiniz, ağırlık yapmayan bir yapıya sahiptir. Eğer kulağınızda gizlenmesini istiyorsanız, aradığınız çözümleri sunar.

Signia İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları
Signia İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Hem müzik dinlemek hem de telefon görüşmeleri yapmak için uygun olan Silk X böylece günlük hayattan aldığınız verimi arttırır. Teknolojinin kullandığı mikrofonlar, sesi kulak kanalının içerisinden alır. Bu sayede sesleri alışık olduğunuz biçimde almanız mümkündür.

Eğer işitme kaybınızı gizli tutmak ancak kesin çözümlere ulaşmak istiyorsanız, ikisini aynı anda size sunmaktadır. Bunun yanı sıra Signia App sayesinde doğrudan yardım almanız da mümkündür. Şubemizi ziyaret ederseniz, ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

Bunun yanı sıra Signia kullanıyorsanız ancak Signia teknik servis gerektiren bir durum oluşmuşsa yine şubemize gelebilirsiniz.

Signia Katalog: Signia Motion X

Signia işitme cihazı modellerinden bir tanesi de Motion X’tir. Her durumda en iyi performansı sunan bu modeller, işitme performansını en ileri seviyeye taşır. Ürün,

 1. Motion Charge & Go X,
 2. Motion Charge & Go P X,
 3. Motion Charge & Go SP X modellerine sahiptir.

Gelişmiş bir sensör teknolojisine sahip olan ürün, böylece harekette olup olmadığınızı anlamaktadır. Böylece gün içerisinde çevrenize hakim olmanıza yardımcı olur. Her ürünün özellikleri değişmekle beraber Bluetooth bağlantısı yer almaktadır. Bu sayede pratik kullanım sağlar.

Şarj edilebilir özelliği sayesinde her zaman ve her yerde kullanıma hazırdır. Tek seferlik tam şarj ile 61 saate kadar kullanım sağlar.

Signia Katalog: Signia AX

Signia işitme cihazı modelleri arasında bulunan AX, işitme deneyiminizi arttırmanızı sağlar. Odaklandığınız sesleri gerçekte olandan daha yakına getirip, arka plan seslerini azaltarak sizlere sunar. Böylece daha verimli sonuçlar almanızı sağlar. Arttırılmış konuşma anlama özelliği ile çevrenizin farkında olmanıza yardım eder. Taşınabilir şarj etme özelliği sayesine en iyi çözümlere kavuşabilirsiniz.

Android ve iPhone bağlantısı olduğu için pratik çözümleri vardır. Durumunuzu otomatik olarak algılayarak, her zaman daha iyi performans sunmaktadır.

Bunun yanı sıra Signia işitme cihazı filtresi arıyorsanız, yine şubemize gelerek en iyi fiyata uygun çözümlere kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın