0312 911 48 89 info@novaisitme.com
Widex işitme cihazları yorumları

Widex İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Widex işitme cihazları yorumları oldukça pozitif karşılanmaktadır. İşitme problemlerinde kullanılan bu modeller, hekim önerisi ile uygulanır. Marka tarafından birçok seçenek sunulmakta olup bunlar,

 1. Widex Moment,
 2. Widen Unique,
 3. Cros & Bicros,
 4. Evoke şeklindedir.

Widex işitme cihazları yorumları, bu modellerin hepsi özellik bakımından farklı seçeneklere sahiptir. Bunun yanı sıra halihazırda Widex kullanıyorsanız ancak herhangi bir sebeple bozulmuşsa, Widex işitme cihazı teknik servis için de şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Widex İşitme Cihazı Modelleri, Fiyatları ve Yorumları

Widex Moment, işitme cihazı olarak yapabileceğiniz tercihlerden ilkidir. Gelişmiş özellikleri sayesinde  duyma ve anlama performansınızı maksimuma çıkartır. Böylece yaşam kalitenizi de arttırır. Eğer saf ve temiz bir ses almak istiyorsanız incelemeniz mümkündür.

TV Play bağlantısı yapmak mümkün olduğu için televizyonun sesini daha kolay ve doğal bir şekilde almanıza yardımcı olur. Bu sayede film ve dizilerden daha fazla keyif almanız mümkündür. Rahatlığı ön plana getiren model, size kulanım zorluğu çıkartmaz.

Widex işitme cihazları yorumları
Widex işitme cihazları yorumları

Gizli şarj edilebilme özelliği olan bu ürün, işitme cihazı piliyle uğraşmaya gerek duymadan anında çözümler sunar. Böylece nerede isterseniz şarj edebilir, kısa sürede kullanmaya devam edebilirsiniz. Basit bir şarj aletiyle en iyi çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Widex işitme cihazları yorumları, küçük ve hafif bir yapısı olan ürün, üzerinizde yük yapmadığı için en iyi çözümlere ulaşmanızı sağlar. Nemin sebep olduğu hasarı azaltmak için özel tasarıma sahiptir. Nano kaplaması sayesinde ileri seviye su geçirmez yapıdadır. Widex Moment kendi içerisinde farklı modellere sahip olup bunlar,

 1. BTE R D,
 2. mRIC R D,
 3. RIC 10,
 4. RIC 312 D,
 5. CIC Mikro gibidir.

Bunların hepsi renk ve özellik açısından farklılık arz eder. Widex işitme cihazı Ankara için böylece profesyonel sonuçlar alabilirsiniz.

Widex Evoke İşitme Cihazı

Widex hangi ülkenin? Widex, 1956 senesinde Danimarka’da açılan bir aile firmasıdır. Günümüzde ise dünyanın en büyük işitme cihazı üreticileri arasındadır. Farklı modellere sahip olup Evoke de bunlardan bir tanesidir.

Widex Evoke ile işitme cihazınızı Android ya da Apple telefonunuz üzerinden kontrol edebilirsiniz. Böylece daha pratik çözümler bulabilirsiniz. İnteraktif seçenekleri, işitme tecrübesini kolay bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. İsterseniz tüm kontrolü size verir. Dinlenmek istiyorsanız, tüm ayarlamaları kendisi gerçekleştirir. Böylece size daha kolay bir yaşam sunar. Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan Evoke, farklı müzik türleri arasında kolay bir şekilde ayrım yapmanıza izin verir. Bu sayede pratik çözümler bulmanız mümkündür. Aynı zamanda Akışta Ses Analizatörü sayesinde çevre ortama daha iyi çözümler sunar.

Eğer dinleme deneyimini kişiselleştirirseniz, Widex Evoke farklı ortamları hemen öğrenebilir. Böylece aldığınız çözümler sürekli daha da iyileşir. Neyi işitmek istediğinize sizin karar vermenizi sağlayan ürün, gürültülü oramda sesleri daha iyi filtrelemenize yardımcı olur. Sahip olduğu alt ürünler,

 1. Evoke Fusion RIC/RITE,
 2. Evoke Fusion 2,
 3. Evoke Fashion MINI BTE,
 4. Evoke Fashion BTE,
 5. Evoke Fashion Power BTE,
 6. Evoke CIC Micro,
 7. Evoke XP,
 8. Evoke CIC şeklindedir.

Widex işitme cihazı fiyatı cihazlara göre değişiklik göstermektedir.

Widex Unique İşitme Cihazı

Widex Unique, işitme cihazı tercihleriniz arasında yer alabilir. Gelişmiş teknolojisi sayesinde rüzgar gürültüsünü azaltır. Böylece rüzgarlı ortamda dahi konuşmaları daha iyi seçmenize yardımcı olur. Ses yelpazesinin her noktasını yakalayarak, size zengin bir tecrübe sunar.

Widex işitme cihazları yorumları
Widex işitme cihazları yorumları

Bunun yanı sıra telefon görüşmelerini, müzikleri ve diğer yayınları işitme cihazınıza aktarabilir, daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama adapte olabildiği için her yerde en iyi dinleme tecrübesini yaşamanızı sağlar.

9 ses sınıfı mevcut olup, sistem bunu kendisi seçer. Böylece adapte süreciniz oldukça hızlıdır. Ürün,

 1. Unique 440,
 2. Unique 330,
 3. Unique Fashion MINI BTE,
 4. Unique CIC,
 5. Unique XP ITE,
 6. Unique 220,
 7. Unique Fusion RIC/RITE,
 8. Unique Fashion BTE,
 9. Unique Fashion Power,
 10. Unique 110,
 11. Unique Passion RIC gibi alt ürünlere sahiptir.

Bunların hepsini uzmanlar yardımıyla inceleyerek, en iyi sonuçları almanız mümkündür. Widex işitme cihazı kullanım kılavuzu da böylece detaylı şekilde alınabilir. Her bir model, kendi özelliklerine sahiptir. Dolayısıyla size sunduğu tecrübeler de değişir.

Widex İşitme Cihazı: Cros & Bicros İşitme Cihazı

Widex işitme cihazı modellerinden bir diğeri de Cros & Bicros’tur. Bu modeller özellikle tek taraflı işitme kaybı olan hastalarda tercih edilir. Eko olmadan mükemmel bir ses sağlayan sistem, bozulma olmadan tüm konuşmaları duymanıza yardımcı olur. Kablosuz şekilde işitme kaybı olan kulaktan, diğerine sesi aktarır. Böylece aradığınız performansı sağlar.

Şık görünümü ve hafif tasarımı ile pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bir sistemdir. Gelişmiş dinleme seçenekleri sayesinde, konuşmaları sorunsuzca dinleyebilir ve rahatlıkla dahil olabilirsiniz. Özel ihtiyaçlara göre tasarlandığı için herkese pratik çözümleri vardır.

Pil ömrü oldukça uzun olduğu için rahat bir kullanım sahiptir. Diğer kablosuz cros ürünlerine göre üç kat az enerji harcar. Bu çözümlerimizi incelemek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Ayrıca Widex işitme cihazı filtresi seçeneklerine de göz atmak istiyorsanız, şubemize gelerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın