0312 911 48 89 info@novaisitme.com

İşitme kaybı yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış olan Resound One Serisi, ayrıcaklıklı bir ses kalitesi ile en çok tercih edilen işitme cihazlarından biri olmaktadır. Resound işitme cihazlarının en çok satan ürünlerinden birisi olan Resound One Serisi ile işitme kaybı yaşayan hastalar, kulak kanalının içerisine yerleştirilen mikrofon aracılığı ile bütün dış sesleri doğal ve kusursuz olarak işitir hale gelmektedir.

Resound One Serisi, en son teknolojilere göre üretilmiş olan bir işitme cihazı olup, M&RIE özelliği ile kaliteli bir ses duyumu yaşatmaktadır. Özel olarak tasarlanmış olan Resound One Serisi işitme cihazı kaliteli ses algıları ile en doğal olarak duyulan gerçek ses tonlamalarını, işitme kaybı yaşayan hastalara sunmaktadır.

Resound One Serisinde yer alan Ultra Focus özelliği ile en gürültülü ortamlarda bile temiz bir ses girişi sağlanabilmektedir. Resound One Serisi sahip olduğu tüm erişim yönlülüğü ile duyulan bütün seslerin kaliteli bir ses tınısında olması kolay olmaktadır. Bireysel açıdan en iyi ses kalitesini sağlayan Resound One Serisi ile kaybolan seslerin hepsi gerçek olarak duyulmaktadır.