0312 911 48 89 info@novaisitme.com

İşitme kaybı yaşayan hastaların en çok tercih ettiği işitme cihazı modellerinden olan Resound LiNX Quattro Serisi ile kaliteli olarak dış seslerin duyulması mümkün olmaktadır. İş yaşamına ve günlük hayata uyguna olacak şekilde dizayn edilen Resound LiNX Quattro Serisi işitme cihazı, premium özelliklere sahip olup, bütün ihtiyaçları ve tercihleri karşılayacak şekilde ve en son teknolojiler kullanılarak özel olarak tasarlanmıştır.

Resound LiNX Quattro Serisi, android ve iOS işitme cihazlarını da, içine alacak şekilde tam ses aktarımı yapabilen bir işitme cihazı olmaktadır. Dünya üzerinde ki en iyi işitme cihazı modellerinden birisi olan Resound LiNX Quattro Serisi, aynı zamanda gelişmiş olan şarj edilebilir özelliği ile de işitme kaybı yaşayan kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Olağanüstü ses kalitesi, zarif kulak içi tasarımı ve göze çarpmayan yapısı ile en estetik olan işitme cihazı modellerinden birisi olmaktadır. En yüksek performanslı işitme cihazlarından olan Resound LiNX Quattro Serisi işitme cihazı, tüm dış seslerin kaliteli ve gürültüden temizlenmiş bir şekilde duyulmasını sağlamaktadır.