0312 911 48 89 info@novaisitme.com

Çok ağır işitme kaybı yaşayan hastalar için özel olarak geliştirilmiş olan Resound Enzo Serisi ile konforlu ve kaliteli bir ses netliği sağlanmaktadır. Eksiksiz bir işitme özelliği sunan Resound Enzo Serisi, ileri derece işitme kaybına sahip olan kişilerin en çok tercih ettiği işitme cihazı modellerinden birisi olmaktadır.

Resound Enzo Serisi ile çok gürültülü ortamlarda dahi seslerin birbirine karışmadan, temiz çıkması sağlanmakta ve rahatsız verebilecek olan seslerin filtrelenmektedir. Böylelikle işitme kaybı yaşayan hastalara kaliteli bir duyum sunmaktadır. Resound Enzo Serisi işitme cihazı en son teknolojiler kullanılarak tasarlanmış olup, kulağa tam oturan ergonomik yapısı ile işitme kaybı yaşayan kişilere konforlu bir işitme sağlamaktadır.

Resound Enzo Serisi işitme cihazlarının en büyük özelliği ise seslerin netliğinin son derece güçlü olmasıdır. Bu sayede ileri derecede işitme kaybı yaşayanların kolaylıkla sesleri ayırt etmesini ve duymasını sağlamaktadır. İşitme deneyimlerini kişileştirmeye yarayan ayarlı sistemi ile cihazın sesi son ses olarak açılsa bile sesler kaliteli olarak bozulmadan duyulmaktadır.