0312 911 48 89 info@novaisitme.com

Tüm dünyada en çok tercih edilen işitme cihazlarından birisi olan Resound Enya Serisi ile gürültülü ortamlarda dahi temiz ve net bir ses duyumu sağlanabilmektedir. En son teknolojilere uygun ve özel olarak tasarlanan Resound Enya Serisi işitme cihazlarında, Noise Tracker yani gürültü engelleme ve Windguard yani rüzgâr gürültüsünü bastırma özellikleri bulunmaktadır.

Resound Enya Serisi işitme cihazlarının bir diğer özelliği ise kullanılan Tinnitus Sound Generator özelliği ile kulak çınlamalarının önüne geçmesi olmaktadır. İşitme kaybı yaşayan kişiler için en kullanışlı modellerden birisi olan Resound Enya Serisi işitme cihazları ile duyulan bütün dış sesler kaliteli ve rahatsız edici olmayan bir netlikle duyulmaktadır.

Resound Enya Serisi ile aynı zamanda televizyon, müzik çalar ya da bilgisayar gibi cihazlarla doğrudan olmak üzere stereo ses akışları rahatlıkla sağlanmaktadır. Özel kontrol düğmeleri ile Resound Enya Serisi işitme cihazının sesi kişisel olarak ayarlanabilmekte olup, aynı zamanda istenilen kullanıma dair olan program değişiklikleri de yapılabilmektedir. Böylelikle Resound Enya Serisi işitme cihazı kullanan kişiler tüm dış sesleri kusursuz olarak işitebilmektedirler.